Sylvania SHP-TS 600 W / 2050 K
33.00 €
Visokotlačna natrijeva sijalka visoke kakovosti Sylvania SHP-TS 600 W / 2050 K je primerna za obdobje cvetenja.
Sijalka Sylvania SHP-TS 600 W / 2050 K
Visokotlačna natrijeva sijalka visoke kakovosti. Ta sijalka je primerna samo za obdobje cvetenja. Odlikuje jo hitra odzivnost v primeru izpada električnega toka. Idealna je za uporabo na težko dostopnih mestih ali na mestih z oteženim vzdrževanjem.
Sylvania je eden največjih svetovnih proizvajalcev virov umetne svetlobe. Širok izbor proizvodov ponuja najrazličnejše tehnološke rešitve s proizvodnjo po celem svetu. Konkurenčna cena proizvodov Sylvania omogoča, da so prvovrstna izbira za vse tiste, ki potrebujejo notranjo razsvetljavo.
LASTNOSTI
Grlo / Okovje – E40
High Pressure Sodium lampa (HPS)
Barva svetlobe – 2050 K
Moč – 600 W
Svetilnost – 90.000 lumnov
Primerna za – Fazo cvetenja rastlin
| PROIZVAJALEC | Sylvania |
| TIP | HPS (High Pressure Sodium – natrijeva sijalka) |
| MODEL | SHP-TS |
| MOČ | 600 W |
| NAPETOST | 110 V |
| PRIMERNA ZA | Cvetenje |
| SVETILNOST (lumni-lm) | 90.000 lm |
| TEMPERATURA BARVE | 2050 K |
| TEŽA | 200 g |
| GRLO / OKOVJE | E40 |
Morda vas zanima tudi
-
Sylvania Neon Gro-lux 18 W
9.37 € -
Nobel 315 W CMH 4200 K
94.32 €
-
Elektrox CFL 200 W Bloom 2700 K
55.96 € -
Azerwing Large Vega Green 95%
161.60 €










