ISO Box 1500 m³/h
305.55 €
Ventilator Iso Box, Nizozemskega podjetja Airfan je močan odsesovalnik zraka, s sposobnostjo velikega pretoka zraka in dodatno protihrupno izolacijo.
Ventilator Airfan ISO Box (1500 m³/h)
Velik pretok zraka in zvočna izolacija. Ventilator ISO Box Nizozemskega proizvajalca Airfan. Ohišje ventilatorja je izdelano iz kvalitetnega Mediapana (MDF). Notranjost ventilatorja je obložena z izolativno spužvo, ki omogoča zelo tiho delovanje. Priporočamo uporabo filtra z najmanj 1500 m³/h pretoka zraka.
V kompletu sta dve prirobnici od 250 mm. Za lažjo namestitev ventilatorja, prirobnici nista montirani. Ventilator ISO Box ima štiri vijačne nosilce z gumijasto rinko, ki bodo absorbirala vsako najmanjšo vibracijo. Napajalni kabel (Schuko) je že montiran na ventilatorju.
ŠTEVILO ODPRTIN IN PRIROBNIC
- 2 odprtini (dovodna in odvodna)
- 2 prirobnici od 250 mm
LASTNOSTI
- Max pretok zraka – 1500 m³/h
- Velik pretok zraka in zvočna izolacija
- Proizvajalec – Airfan
- Poreklo – Nizozemska
- Napajalni Schuko kabel je že montiran
- V kompletu sta dve prirobnici
| PROIZVAJALEC | Airfan |
| POREKLO | Nizozemska |
| MAX PRETOK | 1500 m³/h |
| NAPETOST | 230 V |
| TOK | 1,6 A |
| MOČ | 213 – 414 W |
| DIMENZIJE | 45 x 45 x 45 cm |
| TEŽA | 21 kg |
| NAPAJALNI KABEL | Schuko (integriran) |
| ŠTEVILO ODPRTIN | 2 |
| ŠTEVILO PRIROBNIC | 2 x 250 mm |
Morda vas zanima tudi
-
Spojka 125 mm
5.56 € -
Ventilator VK 125
85.75 € -
Ventilator TT 150
109.00 € -
QuietLine 150
64.00 €
-
Ventilator VKO 150
23.47 € -
Ventilator TT 150
109.00 €









