Ventilator Iso-Max 160 430 m³/h
398.50 €
Iso-Max 160 je dušilec zvoka in ventilator v enem. S pretokom zraka 430 m³/h.
Ventilator Can-Fan Iso-Max 160 (430 m³/h)
Popolnoma edinstven ventilator z diagonalno cevjo, ki je zasnovan tako, da je učinkovit, močan in tih. Iso-Max uporablja sistem rotorja-statorja, ki mu omogoča učinkovito zračno zmogljivost in pametno porabo energije. Vendar pa je Iso-Max poseben tip ventilatorja, ker je ventilator, vgrajen v dušilec zvoka. Ima kovinsko ohišje in za zmanjšanje hrupa je bila dodana posebna vrsta izolacijske pene. Zaradi majhne teže, močnega zračnega učinka in tišine, je Iso-Max najbolj napredna izbira za prezračevanje.
LASTNOSTI
- Dušilec zvoka in ventilator, dva v enem
- Švicarski motor
- Kontrola hitrosti
- Termično stikalo
- Vključeni so montažni nosilci
HITROSTI
- 340 m³/h
- 390 m³/h
- 430 m³/h
POZOR! Ne uporabljati z ostalimi krmilniki!
| PROIZVAJALEC | Can-Fan |
| MODEL | Iso-Max 160 |
| PREMER | 160 mm |
| PRETOK ZRAKA | 430 m³/h |
| ŠTEVILO HITROSTI | 3 |
| MOČ / PORABA | 52 W |
| TEŽA | 10 kg |
| ŠTEVILO OBRATOV (RPM) | 2740 / min |
| NAPETOST | 230 V |
| FREKVENCA | 50 Hz |
| TOK | 0,2 A |
| STOPNJA ZAŠČITE | IPX4 |
| POREKLO | Nemčija |
| GARANCIJA | 2 leti |
| REGULATOR HITROSTI | Da |
| DOLŽINA | 800 mm |
Morda vas zanima tudi
-
Airfan Humidifier HS 300
365.30 € -
Ventilator VK 125 EC
244.00 € -
Dušilec 150 / 900 mm
72.57 € -
CO2 Monitor
225.96 €
-
Max-Fan Pro 250
365.00 € -
Ventilator TT 125
56.58 € -
QuietLine 150
64.00 € -
Ventilator TT 125 Speed Control
84.71 €










