Ventilator Prima Klima 125 Thermo Control
181.35 €
Visoko učinkovit temperaturno krmiljen inline ventilator Prima Klima 125 Thermo Control s pretokom zraka 400 m³/h.
Ventilator Prima Klima 125 TC z regulatorjem temperature in minimalne hitrosti (400 m³/h)
Prima Klima125 TC je temperaturno reguliran ventilator, opremljen s centrifugalnim motorjem. Življenjska doba izredno kvalitetnega motorja je približno 80.000 ur. Maksimalna obremenitev ventilatorja so 4 kg. Maksimalna temperatura je 42 °C.
LASTNOSTI
- Pretok zraka – 400 m³/h
- MES AC motor
- Vijačno kolo z zakrivljenimi rezili nazaj
- Nizka poraba energije
- Nizke emisije hrupa
- Nastavitev temperature in hitrosti
- Aerodinamično optimizirana oblika
- Trpežno ohišje, odporno na udarce
- Priključni in nadzorni sistem v ohišju
- Napajalni kabel je integriran!
- Nosilec za steno ni vključen v kompletu
| PROIZVAJALEC | Prima Klima |
| MODEL | PK125-TC |
| TIP | Cevni ventilator (z regulatorjem temp.) |
| PREMER | 125 mm |
| PRETOK | 400 m³/h |
| NAPETOST | 230 V |
| FREKVENCA | 50 – 60 Hz |
| MOČ | 60 W |
| TOK | 0,3 A |
| TEŽA | 2500 g |
| DOLŽINA | 220 mm |
Morda vas zanima tudi
-
Airfan Humidifier HS 300
365.30 € -
Karbonski filter CAN INLINE 3000
527.25 € -
Ventilator VK 125
85.75 € -
Ventilator VK 125 EC
244.00 €
-
Ventilator VK 125
85.75 € -
Karbonski filter CAN INLINE 3000
527.25 € -
Airfan Humidifier HS 300
365.30 €







