ISO Box 5000 m³/h
680.00 €
Ventilator Iso Box, Nizozemskega podjetja Airfan je močan odsesovalnik zraka, s sposobnostjo velikega pretoka zraka in dodatno protihrupno izolacijo.
Airfan ISO Box (5000 m³/h)
Ventilator ISO Box Nizozemskega proizvajalca Airfan. Velik pretok zraka in zvočna izolacija. Ohišje ventilatorja je izdelano iz kvalitetnega Mediapana (MDF). Notranjost ventilatorja je obložena z izolativno spužvo, ki omogoča zelo tiho delovanje. Pri takem ventilatorju priporočamo uporabo dveh filtrov s pretokom 3000 m³/h.
Na zunanji strani ima ventilator dve odprtini za prirobnici od 315 mm. Na odvodni strani je potrebno namestiti prirobnico od 315 mm.
V kompletu so tri prirobnice od 315 mm. Za lažjo namestitev ventilatorja, prirobnice niso montirane. Ventilator ISO Box ima štiri vijačne nosilce z gumijasto rinko, ki bodo absorbirala vsako najmanjšo vibracijo. Napajalni kabel (Schuko) je že montiran na ventilatorju.
ŠTEVILO ODPRTIN IN PRIROBNIC
- 3 odprtine (2 x dovodna, 1 x odvodna)
- 3 prirobnice od 315 mm
LASTNOSTI
- Max pretok zraka – 5000 m³/h
- Velik pretok zraka in zvočna izolacija
- Proizvajalec – Airfan
- Poreklo – Nizozemska
- Napajalni Schuko kabel je že montiran
- V kompletu so 3 prirobnice
| PROIZVAJALEC | Airfan |
| POREKLO | Nizozemska |
| MAX PRETOK | 5000 m³/h |
| NAPETOST | 230 V |
| TOK | 8 A |
| MOČ | 1150 W |
| DIMENZIJE | 65 x 65 x 65 cm |
| TEŽA | 51 kg |
| NAPAJALNI KABEL | Schuko (integriran) |
| ŠTEVILO ODPRTIN | 3 |
| ŠTEVILO PRIROBNIC | 3 x 315 mm |
Morda vas zanima tudi
-
QuietLine 125
44.51 € -
Ventilator TT 100 Speed Control
80.50 € -
Dušilec 150 / 900 mm
72.57 € -
CO2 Monitor
225.96 €
-
QuietLine 150
64.00 € -
Ventilator TT 100
48.00 €










