ISO Box 7000 m³/h
783.00 €
Ventilator Iso Box, Nizozemskega podjetja Airfan je močan odsesovalnik zraka, s sposobnostjo velikega pretoka zraka in dodatno protihrupno izolacijo.
Airfan ISO Box (7000 m³/h)
Ventilator ISO Box Nizozemskega proizvajalca Airfan. Ohišje ventilatorja je izdelano iz kvalitetnega Mediapana (MDF). Notranjost ventilatorja je obložena z izolativno spužvo katera omogoča zelo tiho delovanje.
V kompletu sta dve prirobnici od 315 mm, saj ima ventilator dve dovodni odprtini za dva filtra. Pri takem ventilatorju priporočamo uporabo dveh filtrov z 4500 m³/h pretoka zraka. Na odvodni strani je potrebno namestiti prirobnico od 406 mm (priložena v kopletu) saj ima ventilator zelo velik pretok zraka. Za lažje namestitev ventilatorja, prirobnice niso montirane. Ventilator ISO Box ima štiri vijačne nosilce z gumijasto rinko katera bodo apsorbirala vsako najmanjšo vibracijo. Napajalni kabel (Schuko) je že nameščen na ventilatorju.
ŠTEVILO ODPRTIN IN PRIROBNIC
- 2 odprtini (dovodna)
- 1 odprtina (odvodna)
- 2 prirobnici od 315 mm
- 1 prirobnica od 406 mm
LASTNOSTI
- Max pretok zraka – 7000 m³/h
- Velik pretok zraka in zvočna izolacija
- Proizvajalec – Airfan
- Poreklo – Nizozemska
- Napajalni Schuko kabel je že montiran
- V kompletu so tri prirobnice
| PROIZVAJALEC | Airfan |
| POREKLO | Nizozemska |
| MAX PRETOK | 7000 m³/h |
| NAPETOST | 230 V |
| TOK | 11,5 A |
| MOČ | 2250 W |
| DIMENZIJE | 65 x 65 x 65 cm |
| TEŽA | 55 kg |
| NAPAJALNI KABEL | Schuko (integriran) |
| ŠTEVILO ODPRTIN | 3 |
| ŠTEVILO PRIROBNIC | 2 x 315 mm; 1 x 400 mm |
Morda vas zanima tudi
-
Ventilator VKO 150
23.47 € -
Ventilator TT 125
56.58 € -
Alu cev 127 mm – 1 m
3.72 €
-
QuietLine 100
37.44 € -
Prezračevalni set 250 m³/h
133.05 € -
Spojka 125 mm
5.56 €










