Stenski ventilator Typhoon 45 W / 40 cm
55.14 €
Tristopenjski stenski ventilator The Pure Factory Typhoon premera 40 cm je odlična rešitev za mešanje zraka v majnih prostorih.
Stenski ventilator The Pure Factory Typhoon 45 W / 40 cm
Odlična rešitev za mešanje zraka v majnih prostorih je tristopenjski stenski ventilator Typhoon 40 z regulacijskim vijakom za spremembo nagiba rotorja 0°- 90°. Z uporabo regulacijskega gumba nastavimo posamično stopnjo hitrosti. Poleg regulacijskega gumba sta dve viseči vrvici, leva za vklop / izklop gibanja ventilatorja in desna za spreminjanje hitrosti vrtenja rotorja. Stenski ventilator Typhoon je primeren za manjše prostore, kot tudi za večje growboxe. Ni primeren za montažo na strop.
LASTNOSTI
- Premer: 40 cm
- Moč: 45 W
- 3 hitrosti
- Vrtljiv
| PROIZVAJALEC | Pure Factory |
| MODEL | Typhoon |
| NAPETOST | 220 – 240 V |
| FREKVENCA | 50 Hz |
| MOČ | 45 W |
| PREMER | 40 cm |
| HITROSTI | 3 |
| GIBANJE (OBRAČANJE) | 90° |
| NAPAJALNI KABEL (DOLŽINA) | 1,5 m |
| GARANCIJA | 1 leto |
Morda vas zanima tudi
-
QuietLine 150
64.00 € -
Ventilator TT 100
48.00 € -
Max-Fan Pro 250
365.00 € -
Ventilator TT 125
56.58 €
-
Ventilator VK 125 EC
244.00 € -
Ventilator VKO 100
17.67 € -
Alu cev 127 mm – 1 m
3.72 € -
QuietLine 150
64.00 €









