Ventilator Prima Klima 125 WhisperBlower-3
203.80 €
Visoko učinkovit trostopenjski ventilator v popolnoma zvočno izoliranem ohišju. Max. pretok zraka: 300m³/h, 420 m³/h ali 530 m³/h.
Ventilator Prima Klima 125 mm WhisperBlower-3
Ventilator WhisperBlower-3 je zmogljiv in tih tristopenjski ventilator, z vrhunskim ebm-papst AC motorjem in max. pretokom zraka do 300, 420 ali 530 m³/h.
Nova serija profesionalnih ventilatorjev Prima Klima “WhisperBlower” navdušuje z inovativnim dizajnom in tihim delovanjem. WhisperBlower ventilatorji so vstavljeni v zvočno izolirana “ohišja”, v celoti izdelana iz zelo obstojnega poliamida, odpornega na toploto in udarce. Ohišja so areodinamično optimizirana, z integriranim sistemom za kontrolo in povezovanje.
LASTNOSTI
- Tri stopnje hitrosti pretoka zraka – do 300, 420 ali 530 m³/h
- Ebm-papst AC motor
- Zmogljiv in tih
- Nizka poraba energije
- Aerodinamično optimizirana oblika ohišja
- Vgrajen sistem za kontrolo in napajanje
- Izredno trpežnen
- Made in Europe
VKLJUČUJE:
- 1 x PK125-WHSP-3 ventilator
- 2 x Kovinski nosilec
- Navodila za uporabo
| PROIZVAJALEC | Prima Klima |
| MODEL | PK125-WHSP-3 |
| PREMER PRIROBNICE | 125 mm |
| MAX PRETOK ZRAKA I. | 360 m³/h |
| MAX PRETOK ZRAKA II. | 430 m3/h |
| MAX PRETOK ZRAKA III. | 530 m3/h |
| MOČ | 57 W |
| NAPETOST | 230 V |
| FREKVENCA | 50 / 60 Hz |
| TOK | 0.26 A |
| MAX TEMPERATURA | 50 °C |
| ŽIVLJENJSKA DOBA | do 12 let |
| DIMENZIJE (ŠxV) | 315 x 309 |
| MASA | 2.69 kg (4.38 kg bruto) |
Morda vas zanima tudi
-
Ventilator VK 125
85.75 € -
Karbonski filter CAN INLINE 3000
527.25 € -
Prezračevalni set 250 m³/h
133.05 € -
Dušilec 150 / 900 mm
72.57 €
-
Ventilator TT 125
56.58 € -
Ventilator VKO 150
23.47 € -
CO2 Monitor
225.96 € -
Karbonski filter CAN INLINE 3000
527.25 €









