Cli-Mate frekvenčni krmilnik – 3 AMP
384.30 €
Digitalni frekvenčni krmilnik Cli-Mate Frequency Controller 3 AMP.
Frekvenčni krmilnik Cli-Mate Frequency Controller – 3 AMP
Frequency controller je samostojni, kontinuirni digitalni regulator, takoj pripravljen za uporabo. Na voljo je s temperaturnim senzorjem. Ima vhodni regulator frekvence, ki upravlja hitrost, s katero se premika električni motor, vendar z revolucionarnim sistemom, ki izniči hrup in vibracije ne glede na hitrost.
KLJUČNE FUNKCIJE
- Varčevanje z energijo
- 2 načina uporabe – Auto in Manual
- 100 % digitalni, manj korakov, najbolj natančne nastavitve
- Najnaprednejša prilagoditev hitrosti ventilatorja
- Enostavne in natančne nastavitve (digitalne)
- Velik LCD zaslon
- Vključuje kovinsko montažno ploščo
NA VOLJO
| PROIZVAJALEC | Cli-Mate |
| MODEL | Frequency Controller 3 AMP |
| TEMPERATURNO OBMOČJE | 5 – 55 °C |
| NAPAJANJE | 220 / 230 V – 50 Hz |
| PREKLOPNI DIFERENCIAL | 1 °C na korak |
| ZAŠČITNI RAZRED | IP44 |
| DIMENZIJE | 170 x 210 x 120 mm |
| FREKVENCA IZHODA | 5 – 50 Hz |
Morda vas zanima tudi
-
Airfan Humidifier HS 300
365.30 € -
Karbonski filter CAN INLINE 3000
527.25 € -
Ventilator TT 100 Speed Control
80.50 €
-
Ventilator VKO 100
17.67 € -
Ventilator TT 100 Speed Control
80.50 € -
Karbonski filter CAN INLINE 3000
527.25 €








