Cli-Mate frekvenčni krmilnik – 7 AMP
397.11 €
Digitalni frekvenčni krmilnik Cli-Mate Frequency Controller 7 AMP.
Frekvenčni krmilnik Cli-Mate Frequency Controller – 7 AMP
Frequency controller je samostojni, kontinuirni digitalni regulator, takoj pripravljen za uporabo. Na voljo je s temperaturnim senzorjem. Ima vhodni regulator frekvence, ki upravlja hitrost, s katero se premika električni motor, vendar z revolucionarnim sistemom, ki izniči hrup in vibracije ne glede na hitrost.
KLJUČNE FUNKCIJE
- Varčevanje z energijo
- 2 načina uporabe – Auto in Manual
- 100 % digitalni, manj korakov, najbolj natančne nastavitve
- Najnaprednejša prilagoditev hitrosti ventilatorja
- Enostavne in natančne nastavitve (digitalne)
- Velik LCD zaslon
- Vključuje kovinsko montažno ploščo
NA VOLJO
| PROIZVAJALEC | Cli-Mate |
| MODEL | Frequency Controller 7 AMP |
| TEMPERATURNO OBMOČJE | 5 – 55 °C |
| NAPETOST | 220 / 230 V |
| FREKVENCA | 50 Hz |
| PREKLOPNI DIFERENCIAL | 1 °C na korak |
| ZAŠČITNI RAZRED | IP44 |
| DIMENZIJE | 170 x 210 x 120 mm |
| FREKVENCA IZHODA | 5 – 50 Hz |
Morda vas zanima tudi
-
CO2 Monitor
225.96 € -
Max-Fan Pro 250
365.00 € -
Airfan Humidifier HS 300
365.30 € -
Alu cev 127 mm – 1 m
3.72 €
-
Airfan Humidifier HS 300
365.30 € -
Spojka 125 mm
5.56 € -
Ventilator TT 100
48.00 €










