Cli-Mate Mini-Grower Humi 4 x 600 W + 7 AMP
188.19 €
Vse v enem krmilnik temperature, vlažnosti in ventilatorja Cli-Mate Mini-Grower Humi 4 x 600 W + 7 AMP
Krmilnik temperature, vlažnosti in ventilatorja Cli-Mate Mini-Grower Humi 4 x 600 W + 7 AMP
Namenjen je upravljanju žarnic in grelca ter nadzorovanju hitrosti in dovoda ventilatorja glede na temperaturo. Prav tako omogoča nadzor vlažnosti na dva načina, in sicer kot vlažilec ali razvlažilec zraka.
Lastnosti:
- Dvojni senzor za nadziranje temperature in vlage.
- Izdelan iz visoko kvalitetnih komponent.
- Zaščiten z varovalko.
- Uporabniku prijazno upravljanje.
| PROIZVAJALEC | CLI-MATE |
| TIP | Mini Grower + Grelec + Humi |
| MODEL | 4 x 600 W + 7 AMP |
| MASA | 2.5 kg |
| TEMPERATURNO OBMOČJE | 5 – 55 ºC |
| NAPETOST | 220 / 240 V |
| FREKVENCA | 50 Hz |
| PREKLOPNA RAZLIKA | 1 ºC (na korak) |
| ZAŠČITNI RAZRED | IP44 |
| DIMENZIJE | 250 x 220 x 120 mm |
Morda vas zanima tudi
-
QuietLine 150
64.00 € -
Prezračevalni set 250 m³/h
133.05 € -
Ventilator TT 100 Speed Control
80.50 € -
Spojka 125 mm
5.56 €
-
Dušilec 150 / 900 mm
72.57 € -
QuietLine 150
64.00 € -
CO2 Monitor
225.96 € -
Alu cev 127 mm – 1 m
3.72 €









