Potopna pumpa Syncra 1.5 – 1350 L/h
56.33 €
Potopna večfunkcijska črpalka za vodo Syncra Silent 1.5
Potopna večfunkcijska črpalka za vodo Syncra Silent 1.5
Potopna črpalka za vodo Syncra Silent 1.5 je primerna za izčrpavanje, prečrpavanje in kroženje čiste ali umazane vode iz rezervoarjev. Primerno za slano in sladko vodo. Dvojno vodno hlajena struktura za hitro odvajanje toplote. Super kakovostno ABS plastično ohišje, ki je anti-alkalno in protikorozijsko. Nadomestna pumpa za Aeroflo 10 in 14.
LASTNOSTI
- Pretok vode – 1350 L/h
- Primerna za izčrpavanje, prečrpavanje in kroženje vode
- Primerna za sladko in slano vodo
- Antialkalno in protikorozijsko ohišje
- Nadomestna pumpa za Aeroflo 10 in 14
| PROIZVAJALEC | Sicce (Made in Italy) |
| MODEL | Syncra Silent 1.5 |
| MOČ | 23 W |
| NAPETOST | 230 – 240 V |
| FREKVENCA | 50 / 60 Hz |
| PRETOK | 1350 L/h |
| NAJVEČJA ČRPALNA VIŠINA | 1,8 m |
| PREMER VTIČNICE ZA CEV | 12,5 mm |
| DIMENZIJE | 100 x 75 x 55 mm |
| TEŽA (bruto) | 600 g |
| PRIMERNA ZA | Aeroflo 10 in 14 |
Morda vas zanima tudi
-
GHE Aeroflo 84
1,959.86 € -
Growstream 60
1,239.26 € -
GHE Rainforest Motor Vortex Sprayer
208.68 € -
Aeroflo cev
2.33 €
-
EBB & Grow
245.10 € -
GHE Aeroflo 14
344.53 €










