Zračna pumpa Terra Aquatica ACO-2201 – 1,3 L/min
13.92 €
Zračna pumpa T.A. ACO-2201 (1,3 L/min)
Zračna pumpa T.A. ACO-2201 (1,3 L/min)
Izdelek Terra Aquatica ACO-2201 (GHE Hailea ACO-2201) ima napreden sistem za kompresiranje zraka, sistem za blaženje in dušilec, ki je izjemno tih. Pumpa ima posebno umetno gumo, da uravnava izhod zraka in zračni tlak. Je kompaktna in ima zelo dolgo življenjsko dobo. Glavne prednosti so pridobivanje najboljšega učinka z najmanjšo porabo energije.
LASTNOSTI
- Prilagodljivi izhodi
- Nizka poraba energije
- Tiho delovanje
- Dolga življenska doba
- Pretok – 1,3 L/min
| PROIZVAJALEC | Terra Aquatica (GHE) |
| MODEL | ACO-2201 |
| MOČ | 1,8 W |
| NAPETOST | 220 – 240 V |
| FREKVENCA | 50 / 60 Hz |
| PRITISK | >0.012 Mpa |
| PRETOK | 1,3 L/min |
| GLASNOST | <40 dB |
| DIMENZIJE | 88 x 60 x 53 mm |
| TEŽA | 260 g |
Morda vas zanima tudi
-
GHE Aeroflo 28
595.30 € -
Growstream 60
1,239.26 € -
EBB & Grow
245.10 €
-
Aeroflo cev
2.33 € -
EBB & Grow
245.10 €









