Zračna pumpa Hailea ACO-5503 – 3,5 L/min
25.46 €
Zračna pumpa Hailea ACO-5503 – 3,5 L/min
Zračna pumpa Hailea ACO-5503 – 3,5 L/min
Robustna in kompaktna zračna črpalka / pumpa Hailea ACO-5503 je idealna za dovajanje kisika v vodnih rezervoarjih. Napredna tehnologija za tlačenje zraka, sistem za blaženje ter zmerna glasnost, so lastnosti, ki pozitivno zaznamujejo izdelek. Odlikujeta jo še nizka poraba energije in dolga življenjska doba. Glavne prednosti so pridobivanje najboljšega učinka z najmanjšo porabo energije. Pumpo je možno uporabljati za dovajanje kisika za vse vrste hidroponike ali akvarijev. Priporočljivo je, da se pumpa namesti na ravno površino nad vodno gladino.
LASTNOSTI
- Nizka poraba energije
- Dolga življenjska doba
- Napredna tehnologija stiskanja zraka
- Sistem dušenja zvoka / glasnosti
- Zelo lahka
- Pretok – 3,5 L/min
| PROIZVAJALEC | GHE (General Hydroponics) |
| MODEL | Hailea ACO-5503 |
| MOČ | 4 W |
| NAPETOST | 110 / 220 V |
| FREKVENCA | 50 / 60 Hz |
| PRITISK | > 0,015 Mpa |
| PRETOK | 3,5 L/min |
| GLASNOST | <40 dB |
| DIMENZIJE | 98 x 66 x 200 mm |
| TEŽA | 450 g |
Morda vas zanima tudi
-
Nutripot DWC 110 L
96.47 € -
AutoPot rezervoar 400L FlexiTank
157.50 € -
AeroFlo nivojna cev 1-1/4″
2.76 €
-
Nutripot DWC 110 L
96.47 € -
Growstream 40
912.32 €









