Cli-Mate Multi-Controller 16 + 16 AMP
301.55 €
Krmilnik temperature, hitrosti in histereze Cli-Mate Multi-Controller 16 + 16 A.
Krmilnik temperature, hitrosti in histereze Cli-Mate Multi-Controller 16 + 16 A
Multi-Controller je regulator temperature, hitrosti in histereze. Elektronska brezstopenjska naprava Plug and Play, ki deluje, kot dva neodvisna klimatska regulatorja v eni napravi. Serija MC je opremljena s štirimi vhodi za ventilator na več straneh naprave in dvema temperaturnima senzorjema. Multi Controller nadzoruje vaše nastavitve okolja na napreden in popolnoma samodejen način.
KRMILI
- Temperaturo
- Hitrost
- Histerezo
UPORABA
- Neodvisna in specifična nastavitev za dovod in izpust zraka
- Nadzira dve različni sobi z neodvisnimi nastavitvami
- 32 skupnih AMP v eni napravi
LASTNOSTI
- 2 zunanja senzorja temperature
- Popolnoma nastavljiv, avtomatski nadzor temperature
- Napredna nastavitev hitrosti ventilatorja s histerezo s 7 ºC pasovne širine
- 4 ventilacijski vhodi na straneh naprave
- Enostavno umerjanje s pomočjo gumbov
- Na zadnji strani ima vgrajeno hladilno ploščo
| PROIZVAJALEC | CLI-MATE |
| TIP | Multi Controller |
| TOK | 2 x 16 AMP |
| TEMPERATURNO OBMOČJE | 5 – 55 ºC |
| NAPETOST | 220 – 230 V |
| FREKVENCA | 50 Hz |
| PREKLOPNA RAZLIKA | 1 ºC (na korak) |
| ZAŠČITNI RAZRED | IP44 |
| DIMENZIJE | 150 x 230 x 85 mm |
Morda vas zanima tudi
-
CO2 Monitor
225.96 € -
Prezračevalni set 250 m³/h
133.05 € -
Ventilator VK 125
85.75 € -
Ventilator TT 100 Speed Control
80.50 €
-
Ventilator TT 125 Speed Control
84.71 € -
Ventilator VKO 150
23.47 € -
Ventilator VKO 125
21.86 € -
Max-Fan Pro 250
365.00 €










