Cli-Mate Twin-Controller 12 + 12 AMP
181.65 €
Krmilnik temperature in ventilatorja Cli-Mate Twin-Controller 12 + 12 A
Krmilnik temperature in ventilatorja Cli-Mate Twin Controller 12 + 12 A
Regulator temperature in ventilatorja, z dvema nastavitvama za najnižjo hitrost (IN & OUT) in eno za negativni tlak. Omogoča nadzor nad dovodom zraka in izpustom zraka (izvlečenje) z neodvisnimi nastavitvami. Na voljo je senzor za temperaturo.
LASTNOSTI
- Nadzor nad vnosom in izpustom zraka z neodvisnimi nastavitvami
- Popolnoma nastavljiv
- Avtomatski nadzor temperature
- Skupna jakost: 24 A
- Preprosto kalibriranje z gumbi
- Vključno z montažno ploščo na hrbtni strani
- Vključuje senzor za notranjo temperaturo
| PROIZVAJALEC | CLI-MATE |
| TIP | Twin Controller regulator |
| MODEL | 12 + 12 AMP |
| MASA | 1 kg |
| TEMPERATURNO OBMOČJE | 5 – 55 ºC |
| NAPETOST | 220 / 230 V |
| FREKVENCA | 50 Hz |
| PREKLOPNA RAZLIKA | 1 ºC (na korak) |
| ZAŠČITNI RAZRED | IP44 |
| DIMENZIJE | 190 x 135 x 85 mm |
Morda vas zanima tudi
-
Alu cev 127 mm – 1 m
3.72 € -
Karbonski filter CAN INLINE 3000
527.25 € -
Ventilator VK 125 EC
244.00 €
-
Ventilator TT 125 Speed Control
84.71 € -
Airfan Humidifier HS 300
365.30 € -
Ventilator VK 125 EC
244.00 € -
Ventilator TT 100
48.00 €










