Cli-Mate Twin-Controller Humi 4 + 4 AMP
188.20 €
Krmilnik temperature, vlažnosti in ventilatorja Cli-Mate Twin Controller Humi 4 + 4 A
Krmilnik temperature, vlažnosti in ventilatorja Cli-Mate Twin Controller Humi 4 + 4 A
Regulator temperature, vlažnosti in ventilatorja, z dvema nastavitvama za najnižjo hitrost (IN & OUT) in eno za negativni tlak. Omogoča nadzor nad dovodom zraka in izpustom zraka (izvlečenje) z neodvisnimi nastavitvami. Na voljo je senzor za temperaturo in vlažnost.
LASTNOSTI
- Nadzor nad vnosom in izpustom zraka z neodvisnimi nastavitvami
- Popolnoma nastavljiv
- Avtomatski nadzor temperature
- Skupna jakost: 8 A
- Preprosto kalibriranje z gumbi
- Vključuje montažno ploščo na hrbtni strani
- Vključuje senzor za notranjo temperaturo in vlažnost
| PROIZVAJALEC | CLI-MATE |
| TIP | Twin Controller regulator Humi |
| MODEL | 4 + 4 AMP |
| MASA | 1 kg |
| TEMP. OBMOČJE | 5 – 55 ºC |
| NAPETOST | 220 / 230 V |
| FREKVENCA | 50 Hz |
| PREKLOPNA RAZLIKA | 1 ºC (na korak) |
| ZAŠČITNI RAZRED | IP44 |
| DIMENZIJE | 190 x 135 x 85 mm |
Morda vas zanima tudi
-
Airfan Humidifier HS 300
365.30 € -
Dušilec 150 / 900 mm
72.57 € -
Ventilator VK 125
85.75 € -
Spojka 125 mm
5.56 €
-
Max-Fan Pro 250
365.00 € -
Ventilator TT 100
48.00 € -
Ventilator TT 125
56.58 € -
QuietLine 150
64.00 €










