Ventilator Prima Klima 150/160 WhisperBlower EC
325.00 €
Izredno učinkovit ventilator s pretokom zraka 1400 m3/h v popolnoma zvočno izoliranem ohišju.
Ventilator Prima Klima 150/160 mm WhisperBlower EC
Ventilator WhisperBlower EC je izredno zmogljiv in tih ventilator z vrhunskim ebm-papst EC motorjem i pretokom zraka do 1400 m3/h.
Nova serija profesionalnih ventilatorjev Prima Klima “WhisperBlower” navdušuje z inovativnim dizajnom in tihim delovanjem. WhisperBlower ventilatorji so vstavljeni v zvočno izolirana ohišja, v celoti izdelana iz zelo obstojnega poliamida, odpornega na toploto in udarce. Ohišja so areodinamično optimizirana, z integriranim sistemom za kontrolo in povezovanje/napajanje.
LASTNOSTI
- Pretok zraka 1400 m3/h
- Ebm-papst EC motor
- Zmogljiv in tih
- Nizka poraba energije
- Aerodinamično optimizirana oblika ohišja
- Izredno trpežnen
- Vgrajen sistem za kontrolo in napajanje – integriran napajalni kabel
- Made in Europe
VKLJUČUJE:
- 1 x PK150/160WHSP-EC ventilator
- 1 x Kovinski nosilec
- Navodila za uporabo
| PROIZVAJALEC | Prima Klima |
| MODEL | PK150/160WHSP-EC |
| PREMER PRIROBNICE | 150 ali 160 mm |
| PRETOK ZRAKA I. | 1400 m³/h |
| MOČ | 170 W |
| NAPETOST | 230 V |
| FREKVENCA | 50 / 60 Hz |
| TOK | 1.4 A |
| MAX TEMPERATURA | 50 °C |
| ŽIVLJENJSKA DOBA | do 12 let |
| DIMENZIJE (ŠxV) | 334 x 367 mm |
| MASA | 3.75 kg (5.40 kg bruto) |
Morda vas zanima tudi
-
Ventilator VK 125
85.75 € -
Ventilator TT 125 Speed Control
84.71 € -
QuietLine 125
44.51 € -
Alu cev 127 mm – 1 m
3.72 €
-
Ventilator TT 150
109.00 € -
Alu cev 127 mm – 1 m
3.72 € -
Ventilator TT 125 Speed Control
84.71 € -
Ventilator VKO 100
17.67 €









