Stenski ventilator 45 W / 40 cm
46.12 €
Tristopenjski stenski ventilator Provent premera 40 cm je odlična rešitev za mešanje zraka v majnih prostorih.
Stenski ventilator Provent 45 W / 40 cm
Tristopenjski ventilator Provent 40 je odlična rešitev za mešanje zraka v majnih prostorih. Ventilator ima regulacijski vijak za spremembo nagiba rotorja do 70°. Ventilator je primeren za manjše prostore, kot tudi za večje growboxe. Ni primeren za montažo na strop.
LASTNOSTI
- Premer 40 cm
- 3 hitrosti
- 3 lopate
- Rotacijski
- Nagib do 70°
| PROIZVAJALEC | Provent |
| TIP | Stenski ventilator |
| NAPETOST | 230 V |
| FREKVENCA | 50 Hz |
| MOČ | 45 W |
| PREMER | 40 cm |
| STOPNJE NASTAVITVE | 3 |
| GIBANJE (OBRAČANJE) | 70° |
| NAPAJALNI KABEL (DOLŽINA) | 1,5 m |
Morda vas zanima tudi
-
QuietLine 150
64.00 € -
Ventilator VK 125 EC
244.00 € -
Ventilator TT 150
109.00 € -
Alu cev 127 mm – 1 m
3.72 €
-
Airfan Humidifier HS 300
365.30 € -
Ventilator VKO 125
21.86 € -
QuietLine 125
44.51 € -
Ventilator TT 150
109.00 €









