Ventilator VK 100 Speed Control
127.51 €
Centrifugalni inline ventilator Vents VK 100 Speed Control z regulatorjem vrtljajev in pretokom zraka do 250 m³/h.
Aksialni ventilator Vents VK 100 Speed Control z integriranim regulatorjem vrtljajev (250 m³/h)
VK ventilatorji se uporabljajo za izpušne prezračevalne sisteme v komercialnih, poslovnih in drugih prostorih. Združljiv z prezračevalnimi cevmi od Ø 100 mm, Ø 125 mm, Ø 150 mm, Ø 200 mm, Ø 250 mm in Ø 315 mm. Zaradi trpežnega plastičnega ohišja, odpornega proti koroziji, so tej modeli odlična rešitev za vgradnjo v izpušne prezračevalne sisteme v vlažnih prostorih, kot so kopalnice, kuhinje itd. Ohišje je izdelano iz kakovostne trpežne plastike ABS. Ventilatorji so opremljeni z vodoodporno stikalno omarico.
LASTNOSTI
- Pretok – 250 m³/h
- Dinamično uravnotežen rotor z nazaj ukrivljenimi lopaticami
- Zaščita pred pregrevanjem z avtomatskim ponovnim vklopom
- V motorjih so kroglični ležaji, katere ni potrebno vzdrževati in imajo življensko dobo za najmanj 40.000 ur delovanja
| PROIZVAJALEC | Vents |
| MODEL | VK 100 Speed Control |
| PRETOK | 250 m³/h |
| PREMER | Ø 100 mm |
| MOČ | 59 W |
| PORABA | 80 W – 0,08 kW |
| RPM | 2820 min |
| GLASNOST | 46 dBA |
| MAX TEMPERATURA ZRAKA | od -25 °C do 55 °C |
| NAPETOST | 220 – 240 V |
| TOK | 0,34 A |
| FREKVENCA | 50 Hz |
| STOPNJA ZAŠČITE | IP44 |
| TEŽA | 2800 g |
Morda vas zanima tudi
-
Ventilator TT 125
56.58 € -
Alu cev 127 mm – 1 m
3.72 €
-
Max-Fan Pro 250
365.00 € -
QuietLine 100
37.44 € -
Ventilator TT 150
109.00 €









