Ventilator VK 315 Speed Control
210.65 €
Centrifugalni inline ventilator Vents VK 315 Speed Control z regulatorjem vrtljajev in pretokom zraka do 1340 m³/h.
Vents ventilator VK 315 Speed Control z integriranim regulatorjem vrtljajev (1340 m³/h)
VK ventilatorji se uporabljajo za izpušne prezračevalne sisteme v komercialnih, poslovnih in drugih prostorih. Ventilator je združljiv s prezračevalnimi cevmi od Ø 100 mm, Ø 125 mm, Ø 150 mm, Ø 200 mm, Ø 250 mm in Ø 315 mm. Zaradi trpežnega plastičnega ohišja, odpornega proti koroziji, so tej modeli odlična rešitev za vgradnjo v izpušne prezračevalne sisteme v vlažnih prostorih, kot so kopalnice, kuhinje itd. Ohišje je izdelano iz kakovostne trpežne plastike ABS. Ventilatorji so opremljeni z vodoodporno stikalno omarico.
LASTNOSTI
- Max pretok zraka – 1340 m³/h
- Dinamično uravnotežen rotor z nazaj ukrivljenimi lopaticami
- Zaščita pred pregrevanjem z avtomatskim ponovnim vklopom
- V motorjih so kroglični ležaji, katere ni potrebno vzdrževati in imajo življensko dobo za najmanj 40.000 ur delovanja
| PROIZVAJALEC | Vents |
| MODEL | VK 315 Speed Control |
| MAX PRETOK | 1340 m³/h |
| PREMER | 315 mm |
| MOČ | 155 W |
| PORABA | 271 W – 0,271 kW |
| RPM (vrtljajev na minuto) | 2741 |
| GLASNOST | 63 dBA |
| MAX TEMPERATURA ZRAKA | od -25 оC do 55 оC |
| NAPETOST | 220 – 240 V |
| TOK | 2,25 A |
| FREKVENCA | 60 Hz |
| STOPNJA ZAŠČITE | IPX4 |
| TEŽA | 5300 g |
Morda vas zanima tudi
-
Ventilator VKO 125
21.86 € -
Ventilator TT 125 Speed Control
84.71 € -
Ventilator TT 100
48.00 €
-
Max-Fan Pro 250
365.00 € -
Ventilator VKO 150
23.47 € -
CO2 Monitor
225.96 € -
Spojka 125 mm
5.56 €









