Dušilka Wattium 600 HPS MH (Dimmable)
121.70 €
Elektronska dušilka Wattium 600 HPS MH ima 4 nastavitve in je primerna za uporabo s HPS in MH sijalkami.
Elektronska dušilka Wattium 600 HPS MH – Dimmable
Elektronska, nastavljiva dušilka Wattium je ekonomična, a zanesljiva alternativa, ko gre za elektronski predstikalni sistem. Namenjena je za HPS in MH sijalke. Nastavljiva v 4 položajih, 250 W, 400 W, 600 W in SuperLumen. Dušilka vam omogoča, da med vegetativno fazo upravljate z lučmi pri 250 ali 400 W in s tem prihranite energijo. V fazi cvetenja se lahko dvigne do 600 W in SuperLumens.
OPOZORILO – Za povezovanje dušilke s svetilko za večjo razdaljo, potrebujete še primeren IEC kabel, ki ni priložen v kompletu.
– Električni kabel z IEC priključkom (Moški) – 2 m
– Električni kabel z IEC priključkom (Moški / Ženski) – 5 m
NASTAVITVE MOČI (DIMMER)
- 250 W
- 400 W
- 600 W
- SuperLumen
LASTNOSTI
- Primerna za uporabo s HPS in MH sijalkami
- Učinkovitejša od magnetnih dušilk
- Tehnologija Instant Start technology – traja eno minuto, da žarnica doseže poln sijaj
- Tiha v delovanju
- Izhodni IEC (female) kabel dolžine le15 cm!
| PROIZVAJALEC | Wattium |
| MOČ | 600 W |
| TIP | Elektronska dušilka |
| NASTAVITVE MOČI (DIMMER) | 250 W, 400 W, 600 W, SuperLumen |
| PRIMERNA ZA | HPS in MH sijalke |
| NAPAJANJE (SCHUKO) | Integrirano |
| IEC KABEL | Ni priložen (potreben za povezovanje s svetilko) |
| TEŽA | 6,2 kg |
Morda vas zanima tudi
-
Active Eye očala
20.89 € -
DLI Joule Series 1000 W DE Dimmable
626.84 € -
dPapillon 315 W
497.79 €
-
Lepilni trak X-Weave 45 m
15.97 € -
Lumatek ATS 300 W LED
472.51 € -
Sylvania Neon Gro-lux 18 W
9.37 €










