Elektrox CFL 200 W Dual Spectrum 6500 K / 2700 K
58.71 €
Sijalka Elektrox CFL 200 W Dual Spectrum je primerna za obdobje rasti in cvetenja.
Sijalka Elektrox CFL Dual Spectrum 200 W (Grow + Bloom)
Polovica sijalke ima svetlobo primerno za vegetacijo (6500 K). Druga polovica ima svetlobo primerno za cvetenje (2700 K). Zelo majhna emisija toplote vam omoča, da sijalko približate rastlini do zelo majhne razdalje. S tem boste izkoristili vsak Lumen. Ne potrebuje dušilke za delovanje! Okovje E40.
LASTNOSTI
- Moč – 200 W
- CFL – Compact Fluorescent Lamp
- Dual Spectrum – Primerna za fazo rasti in za fazo cvetenja
- Nizka poraba energije
- Nizka toplotna emisija
- Ne potrebuje dušilke za delovanje
- Grlo / Okovje – E40
- Vgrajena dušilka za takojšen elektronski zagon
| PROIZVAJALEC | Elektrox |
| MODEL | CFL / Dual Spectrum |
| MOČ | 200 W |
| TEMPERATURA BARVE | 6500 K – 2700 K |
| GRLO / OKOVJE | E40 |
| SPEKTER | Bela / Modra |
| TEŽA | 1 kg (bruto) |
| PREMER | 85 mm |
| DOLŽINA | 400 mm |
| FREKVENCA | 50 / 60 Hz |
| NAPETOST | 220 – 240 V |
Morda vas zanima tudi
-
Lumatek ATS 300 W LED
472.51 €
-
GIB Lighting NXE 400 W / 240 V
167.34 € -
dPapillon 315 W
497.79 €









