Elektrox CFL 250 W Dual Spectrum 2700 K / 6500 K
94.16 €
Sijalka Elektrox CFL 250 W Dual Spectrum ustvarja dve vrsti barvnega spektra, modrega 6500 K za povečanje fotosinteze pri rastlinah in rdeče z 2700 K za povečano pridelavo cvetov in večjih pridelkov.
Sijalka Elektrox CFL Dual Spectrum 250 W Grow + Bloom
Polovica sijalke ima svetlobo primerno za vegetacijo 6500 K druga polovica je svetloba za cvetenje 2700 K. Zelo majhna emisija toplote vam omoča,da sijalko približate rastlini do zelo majhne razdalje, s tem boste izkoristili vsak Lumen. Ne potrebuje dušilke za delovanje!
LASTNOSTI
- Tip sijalke – CFL
- Moč – 250 W
- Grlo / Okovje – E40
- Temperatura barve – 2700 K – 6500 K
- Primerna za – Obdobje rasti in cvetenja (Dual / Agro)
- Ne potrebuje dušilke za delovanje
| PROIZVAJALEC | Elektrox |
| MODEL | CFL / Dual |
| MOČ | 250 W |
| TEMPERATURA BARVE | 6500 K – 2700 K |
| GRLO / OKOVJE | E40 |
| TEŽA | 1 kg (bruto) |
| PREMER | 85 mm |
| DOLŽINA | 400 mm |
| FREKVENCA | 50 / 60 Hz |
| NAPETOST | 220 – 240 V |
Morda vas zanima tudi
-
Daystar 150 mm
136.00 € -
Sylvania Neon Gro-lux 18 W
9.37 € -
Lepilni trak X-Weave 45 m
15.97 €
-
Active Eye očala
20.89 € -
GIB Lighting NXE 400 W / 240 V
167.34 € -
Daystar 150 mm
136.00 €









