Pure Light CFL 200 W Grow 6400 K
52.18 €
Energetsko varčna sijalka Pure Light CFL 200 W / 6400 K (Grow) je primerna za obdobje vegetacije rastlin.
Sijalka Pure Light CFL 200 W / 6400 K (Grow)
Sijalka je primerna za obdobje vegetacije rastlin (rast).
LASTNOSTI
- Tip sijalke – CFL
- Moč – 200 W
- Grlo / Okovje – E40
- Nizka delovna temperatura
- Energetsko varčna (Energy Saving Lamp)
- Visoka svetilnost
- Izboljšuje rast rastlin
- Krepi stebla in liste
- Primerna za – Obdobje rasti
| PROIZVAJALEC | Pure Light / The Pure Factory |
| MODEL | Grow |
| MOČ | 200 W |
| TIP | CFL |
| GRLO / OKOVJE | E40 |
| TEMPERATURA BARVE | 6400 K |
| NAPETOST | 230 V |
| FREKVENCA | 60 hZ |
| PRIMERNA ZA | Obdobje rasti rastline |
Morda vas zanima tudi
-
Lumatek 600 W (Dimmable)
207.00 € -
Lepilni trak X-Weave 45 m
15.97 €
-
Daystar 150 mm
136.00 € -
Nobel 315 W CMH 4200 K
94.32 € -
dPapillon 315 W
497.79 € -
Elektrox CFL 200 W Bloom 2700 K
55.96 €










