Pure Light CFL 125 W Grow 6400 K
30.77 €
Sijalka Pure Light CFL 125 W Grow 6400 K
Sijalka Pure Light CFL 125 W Grow 6400 K
Sijalka je primerna za obdobje vegetacije rastline (rast).
LASTNOSTI
- Moč – 125 W
- Grlo / Okovje – E40
- Nizka delovna temperatura
- Energetsko varčna (Energy Saving Lamp)
- Visoka svetilnost
- Izboljšuje rast rastlin
- Krepi stebla in liste
- Primerna za – Fazo rasti
| PROIZVAJALEC | Pure Light / The Pure Factory |
| MODEL | Grow |
| MOČ | 125 W |
| TIP | CFL |
| GRLO / OKOVJE | E40 |
| TEMPERATURA BARVE | 6400 K |
| NAPETOST | 230 V |
| FREKVENCA | 60 Hz |
| PRIMERNA ZA | Obdobje rasti rastline |
Morda vas zanima tudi
-
Azerwing Large Vega Green 95%
161.60 € -
GIB Lighting NXE 400 W / 240 V
167.34 € -
Lumatek 600 W (Dimmable)
207.00 €
-
Lumatek 600 W (Dimmable)
207.00 € -
GIB Lighting NXE 400 W / 240 V
167.34 € -
dPapillon 315 W
497.79 €








