Pure Light CFL 200 W Grow 6400 K
52.18 €
Energetsko varčna sijalka Pure Light CFL 200 W / 6400 K (Grow) je primerna za obdobje vegetacije rastlin.
Sijalka Pure Light CFL 200 W / 6400 K (Grow)
Sijalka je primerna za obdobje vegetacije rastlin (rast).
LASTNOSTI
- Tip sijalke – CFL
- Moč – 200 W
- Grlo / Okovje – E40
- Nizka delovna temperatura
- Energetsko varčna (Energy Saving Lamp)
- Visoka svetilnost
- Izboljšuje rast rastlin
- Krepi stebla in liste
- Primerna za – Obdobje rasti
| PROIZVAJALEC | Pure Light / The Pure Factory |
| MODEL | Grow |
| MOČ | 200 W |
| TIP | CFL |
| GRLO / OKOVJE | E40 |
| TEMPERATURA BARVE | 6400 K |
| NAPETOST | 230 V |
| FREKVENCA | 60 hZ |
| PRIMERNA ZA | Obdobje rasti rastline |
Morda vas zanima tudi
-
Elektrox CFL 200 W Bloom 2700 K
55.96 € -
Active Eye očala
20.89 € -
GIB Lighting NXE 400 W / 240 V
167.34 €
-
Lepilni trak X-Weave 45 m
15.97 € -
Active Eye očala
20.89 €









