Elektrox CFL 125 W Bloom 2700 K
52.22 €
Varčna sijalka CFL Elektrox 125W Bloom 2700K.
Širok spekter luči vam zagotavlja odlične rezultate pri cvetenju (fruktifikaciji). Zelo majhna emisija toplote vam omogoča, da sijalko približate rastlini do zelo majhne razdalje, s tem boste izkoristili vsak Lumen. Ne potrebuje dušilke za delovanje!
Varčna sijalka CFL Elektrox 125 W Flower (Bloom) 2700 K
Širok spekter svetlobe vam zagotavlja odlične rezultate pri cvetenju (fruktifikaciji). Zelo majhna emisija toplote vam omogoča, da sijalko približate rastlini do zelo majhne razdalje. S tem boste izkoristili vsak Lumen. Ne potrebuje dušilke za delovanje!
LASTNOSTI
- Tip sijalke – CFL
- Moč – 125 W
- Grlo / Okovje – E40
- Temperatura barve – 2700 K
- Primerna za obdobje – Cvetenja
- Ne potrebuje dušilke za delovanje
| PROIZVAJALEC | Elektrox |
| MODEL | Bloom |
| MOČ | 125 W |
| TEMPERATURA BARVE | 2700 K |
| GRLO / OKOVJE | E40 |
| ENOTE | 5U |
| TEŽA | 1 kg (bruto) |
| DIAMETER | 85 mm |
| DOLŽINA | 400 mm |
| FREKVENCA | 50 / 60 Hz |
| NAPETOST | 220 – 240 V |
Morda vas zanima tudi
-
Sylvania SHP-TS 250 W / 2050 K
25.62 € -
Azerwing Large Vega Green 95%
161.60 € -
Sylvania SHP-TS 150 W / 2050 K
22.46 €
-
Lumatek ATS 300 W LED
472.51 € -
Lepilni trak X-Weave 45 m
15.97 €









