Elektrox CFL 200 W Bloom 2700 K
55.96 €
Sijalka Elektrox 200W Bloom 2700K
Širok spekter luči vam zagotavlja odlične rezultate pri cvetenju(fruktifikaciji). Zelo majhna emisija toplote vam omogoča, da sijalko približate rastlini do zelo majhne razdalje, s tem boste izkoristili vsak Lumen. Ne potrebuje dušilke za delovanje!
Sijalka Elektrox CFL 200 W Flower (Bloom) 2700 K
Širok spekter svetlobe vam zagotavlja odlične rezultate pri cvetenju (fruktifikaciji). Zelo majhna emisija toplote vam omogoča, da sijalko približate rastlini do zelo majhne razdalje. S tem boste izkoristili vsak Lumen. Ne potrebuje dušilke za delovanje!
LASTNOSTI
- Tip sijalke – CFL
- Moč – 200 W
- Temperatura barve – 2700 K
- Grlo / Okovje – E40
- Primerna za – Cvetenje
- Ne potrebuje dušilke za delovanje
| PROIZVAJALEC | Elektrox |
| MODEL | CFL / Bloom |
| MOČ | 200 W |
| TEMPERATURA BARVE | 2700 K |
| GRLO / OKOVJE | E40 |
| TEŽA | 1 kg (bruto) |
| PREMER | 85 mm |
| DOLŽINA | 400 mm |
| FREKVENCA | 50 / 60 Hz |
| NAPETOST | 220 – 240 V |
Morda vas zanima tudi
-
Lumatek ATS 300 W LED
472.51 €
-
Daystar 150 mm
136.00 € -
Lumatek 600 W (Dimmable)
207.00 € -
Sylvania Neon Gro-lux 18 W
9.37 €










