Sylvania SHP-T GroXpress 600 W / 2000 K (Agro)
34.57 €
Sijalka Sylvania SHP-T GroXpress 600 W / 2000 K je bila razvita za uporabo v rastlinjakih. Primerna je za obdobje rasti in cvetenja.
Sijalka Sylvania SHP-T GroXpress 600 W / 2000 K (Agro)
Sijalka je primerna za rast in cvetenje. Razvita je bila specifično za uporabo v rastlinjakih in ima visok faktor Phytolumnov. Sijalki je bila dodana modra barva, kar jo naredi uporabno v fazi vegetacije ter cvetenja.
LASTNOSTI
Grlo / Okovje – E40
High Pressure Sodium Lamp (HPS)
Temperatura barve – 2000 K
Moč – 600 W
Svetilnost – 165.000 Phyto-lumnov
Primerna za – Fazo rasti in cvetenja rastlin (Agro)
| PROIZVAJALEC | Sylvania |
| TIP | HPS (natrijeva) |
| MODEL | SHP-T Groxpress |
| MOČ | 600 W |
| NAPETOST | 230 V |
| PROIZVEDE | 165.000 Phyto-lumnov |
| ŽIVLJENJSKA DOBA | 24.000 ur |
| OSVETLI POVRŠINO | 1,8 m² |
| TEŽA | 185 g |
| PRIMERNA ZA | Fazo rasti in cvetenja (Agro) |
| GRLO / OKOVJE | E40 |
Morda vas zanima tudi
-
Sylvania Neon Gro-lux 18 W
9.37 €
-
Active Eye očala
20.89 € -
Lepilni trak X-Weave 45 m
15.97 € -
DLI Joule Series 1000 W DE Dimmable
626.84 € -
Elektrox CFL 125 W Bloom 2700 K
52.22 €










