GIB Lighting LXG 600 W (Dimmable)
249.55 €
Digitalna dušilka GIB Lighting LXG 600 W je primerna za 600 W MH in HPS sijalke.
Elektronska dušilka GIB Lighting LXG 600 W
Najnovejši balast priznanega proizvajalca “GIB Lighting” prinaša dodatne koristi. Proizveden na stopnji 600 W PAR in več lumnov na W, kot katerakoli druga “GIB Lighting” 600 W dušilka. Do 15 % več svetilnosti s funkcijo Super Lumen.
LASTNOSTI
- Vgrajen timer, možno programiranje z različnimi programi, kot so 12h/12h, 18h/6h
- Neprekinjeno uravnavanje moči (dimmable) po 1 W stopnjah od 250 W do 660 W (Super Lumen)
- Nižja delovna temperatura podaljšuje življenjsko dobo vseh komponent ter sijalk
- S sedmimi elektronskimi funkcijami zaščite
- Simulacijo naravnega sončnega cikla opravlja funkcija “Sundown”
- Lahka in tiha
- SSG – Silent Stream Grid – Optimiziran design za učinkovito hlajenje
| PROIZVAJLEC |
GIB-Lighting
|
| TIP | Digitalna dušilka |
| MODEL | LXG Timer 600 W |
| PRIMERNA ZA SIJALKE | 600 W MH / HPS |
| NAPETOST | 240 V |
| FREKVENCA | 50 / 60 Hz |
| TOK | 3,7 A |
| PF | > 0,98 |
| THD | < 10 % |
| CF | < 1,7 |
| Ta | -20 ~ + 50 °C |
| Tc | < 80 °C |
| TEŽA | 3 kg |
Morda vas zanima tudi
-
DLI Joule Series 1000 W DE Dimmable
626.84 € -
Active Eye očala
20.89 €
-
Daystar 150 mm
136.00 € -
DLI Joule Series 1000 W DE Dimmable
626.84 € -
Sylvania SHP-TS 150 W / 2050 K
22.46 €









