Greenpower Timer 4 x 600 W
133.76 €
Timer z relejem Nutriculture Greenpower 4 x 600 W
Timer z relejem Nutriculture Greenpower 4 x 600 W
Greenpower kontaktor ima vgrajen Grasslin timer, kar ga dela izjemno zanesljivega. Dvojno napajanje in robustno kovinsko ohišje. Izdelan po vseh CE standardih. Proizvedeno v Veliki Britaniji. Garancija 2 leti.
PRIMERNO ZA
- 4 x 250 W sijalke
- 4 x 400 W sijalke
- 4 x 600 W sijalke
- 2 x 1000 W sijalke
LASTNOSTI
- Znano že več let, kot merilo v kakovosti in zanesljivosti
- “Heavy Duty Contactor” in notranje ožičenje
- Svetovno znani “Professional GRASSLIN Timer”
- Sestavljeno po strogih CE standardih
- Sestavljen in v celoti izdelan v Veliki Britaniji
- Priročen nosilec za obešanje
- Gumiran HO7RNF kabel (kar ga naredi odpornega na visoko temperaturo, katero povzročajo sijalke)
- Liti vtiči
- Edinstvena zasnova in robustno kovinsko ohišje
- 2 leti garancije proizvajalca
| PROIZVAJALEC | Nutricuture |
| MODEL | ECO-SWITCH 4CT |
| TEŽA | 2,2 kg |
| BARVA | Zelena |
| DIMENZIJE | 25 x 22 x 10 cm |
| NAPETOST | 230 – 240 V AC |
| FREKVENCA | 50 Hz |
| MAX OBREMENITEV | 4000 W |
| INTEGRIRANI NAPAJALNI KABEL | Da (2x) |
Morda vas zanima tudi
-
Elektrox CFL 125 W Bloom 2700 K
52.22 € -
Lepilni trak X-Weave 45 m
15.97 €
-
GIB Lighting NXE 400 W / 240 V
167.34 €










