Talni kovinski ventilator Fertraso 50 W / 30 cm
58.40 €
Samostoječi talni kovinski ventilator Fertraso premera 30 cm.
Samostoječi talni kovinski ventilator Fertraso 30 cm
Talni ventilatorji Fertraso so lepo oblikovani ventilatorji, ki so primerni za kateri koli notranji prostor. S stabilno podlago s protizdrsnimi nogami jih je mogoče postaviti na katero koli ravno podlago, ne da bi odmevali. Zahvaljujoč posebno ergonomsko oblikovanim rezilom rotorja, Fertrasovi talni ventilatorji zagotavljajo več gibanja zraka kot povprečen talni ali stoječi ventilator. Poleg tega, so tudi nizko hrupni in cenovno zelo ugodni.
LASTNOSTI
- Lep design
- Kovinsko ogrodje
- Kovinske lopatice
- Premer 30 cm
- Zelo tih
- Večji pretok zraka kot pri običajnih ventilatorjih
- Anti-drsna stopala
- Zmogljiva ergonomsko oblikovana kovinska rezila ventilatorja
- 3 hitrosti
- Napajanje – 220 V / 50 Hz
NA VOLJO TUDI
| PROIZVAJALEC | Fertraso |
| TIP VENTILATORJA | Talni |
| PREMER | 30 cm |
| MOČ | 50 W |
| ŠT. HITROSTI | 3 |
| TEŽA | 6 kg |
| NAPETOST | 220 V |
| FREKVENCA | 50 Hz |
| STOPNJA HRUPA | 44 – 50 dB |
| DOLŽINA KABLA | 1,5 m |
Morda vas zanima tudi
-
Karbonski filter CAN INLINE 3000
527.25 € -
Ventilator VKO 125
21.86 € -
Prezračevalni set 250 m³/h
133.05 € -
Ventilator VKO 150
23.47 €
-
Ventilator VKO 150
23.47 € -
Ventilator TT 100
48.00 € -
Dušilec 150 / 900 mm
72.57 € -
Ventilator VK 125
85.75 €








