Talni kovinski ventilator Fertraso 100 W / 45 cm
70.30 €
Samostoječi talni kovinski ventilator Fertraso premera 45 cm.
Samostoječi talni kovinski ventilator Fertraso 45 cm
Talni ventilatorji Fertraso so lepo oblikovani ventilatorji, ki so primerni za kateri koli notranji prostor. S stabilno podlago s protizdrsnimi nogami jih je mogoče postaviti na katero koli ravno podlago, ne da bi odmevali. Zahvaljujoč posebno ergonomsko oblikovanim rezilom rotorja, Fertrasovi talni ventilatorji zagotavljajo več gibanja zraka kot povprečen talni ali stoječi ventilator. Poleg tega, so tudi nizko hrupni in cenovno zelo ugodni.
LASTNOSTI
- Lep design
- Kovinsko ogrodje
- Kovinske lopatice
- Premer 45 cm
- Zelo tih
- Večji pretok zraka kot pri običajnih ventilatorjih
- Anti-drsna stopala
- Zmogljiva ergonomsko oblikovana kovinska rezila ventilatorja
- 3 hitrosti
- Napajanje – 230 V / 50 Hz
NA VOLJO TUDI
| PROIZVAJALEC | Fertraso |
| TIP VENTILATORJA | Talni |
| PREMER | 45 cm |
| MOČ | 100 W |
| ŠT. HITROSTI | 3 |
| TEŽA | 5 kg |
| NAPETOST | 220 V |
| FREKVENCA | 50 Hz |
| STOPNJA HRUPA | 44 – 50 dB |
| DOLŽINA KABLA | 1,5 m |
Morda vas zanima tudi
-
CO2 Monitor
225.96 € -
Karbonski filter CAN INLINE 3000
527.25 € -
Alu cev 127 mm – 1 m
3.72 €
-
Ventilator TT 125
56.58 € -
Dušilec 150 / 900 mm
72.57 € -
Prezračevalni set 250 m³/h
133.05 €










