Talni kovinski ventilator Fertraso 50 W / 30 cm
58.40 €
Samostoječi talni kovinski ventilator Fertraso premera 30 cm.
Samostoječi talni kovinski ventilator Fertraso 30 cm
Talni ventilatorji Fertraso so lepo oblikovani ventilatorji, ki so primerni za kateri koli notranji prostor. S stabilno podlago s protizdrsnimi nogami jih je mogoče postaviti na katero koli ravno podlago, ne da bi odmevali. Zahvaljujoč posebno ergonomsko oblikovanim rezilom rotorja, Fertrasovi talni ventilatorji zagotavljajo več gibanja zraka kot povprečen talni ali stoječi ventilator. Poleg tega, so tudi nizko hrupni in cenovno zelo ugodni.
LASTNOSTI
- Lep design
- Kovinsko ogrodje
- Kovinske lopatice
- Premer 30 cm
- Zelo tih
- Večji pretok zraka kot pri običajnih ventilatorjih
- Anti-drsna stopala
- Zmogljiva ergonomsko oblikovana kovinska rezila ventilatorja
- 3 hitrosti
- Napajanje – 220 V / 50 Hz
NA VOLJO TUDI
| PROIZVAJALEC | Fertraso |
| TIP VENTILATORJA | Talni |
| PREMER | 30 cm |
| MOČ | 50 W |
| ŠT. HITROSTI | 3 |
| TEŽA | 6 kg |
| NAPETOST | 220 V |
| FREKVENCA | 50 Hz |
| STOPNJA HRUPA | 44 – 50 dB |
| DOLŽINA KABLA | 1,5 m |
Morda vas zanima tudi
-
Ventilator TT 125
56.58 € -
Ventilator TT 150
109.00 € -
Ventilator TT 100 Speed Control
80.50 € -
Alu cev 127 mm – 1 m
3.72 €
-
Ventilator VKO 150
23.47 € -
CO2 Monitor
225.96 € -
Ventilator VKO 100
17.67 € -
Max-Fan Pro 250
365.00 €









