Talni kovinski ventilator Fertraso 130 W / 50 cm
110.35 €
Samostoječi talni kovinski ventilator Fertraso premera 50 cm.
Samostoječi talni kovinski ventilator Fertraso 50 cm
Talni ventilatorji Fertraso so lepo oblikovani ventilatorji, ki so primerni za kateri koli notranji prostor. S stabilno podlago s protizdrsnimi nogami jih je mogoče postaviti na katero koli ravno podlago, ne da bi odmevali. Zahvaljujoč posebno ergonomsko oblikovanim rezilom rotorja, Fertrasovi talni ventilatorji zagotavljajo več gibanja zraka kot povprečen talni ali stoječi ventilator. Poleg tega, so tudi nizko hrupni in cenovno zelo ugodni.
LASTNOSTI
- Lep design
- Kovinsko ogrodje
- Kovinske lopatice
- Premer 50 cm
- Zelo tih
- Večji pretok zraka kot pri običajnih ventilatorjih
- Anti-drsna stopala
- Zmogljiva ergonomsko oblikovana kovinska rezila ventilatorja
- 3 hitrosti
- Napajanje – 230 V / 50 Hz
NA VOLJO TUDI
| PROIZVAJALEC | Fertraso |
| TIP VENTILATORJA | Talni |
| PREMER | 50 cm |
| MOČ | 130 W |
| ŠT. HITROSTI | 3 |
| TEŽA | 6 kg |
| NAPETOST | 220 V |
| FREKVENCA | 50 Hz |
| STOPNJA HRUPA | 44 – 50 dB |
| DOLŽINA KABLA | 1,5 m |
Morda vas zanima tudi
-
Ventilator VKO 100
17.67 € -
Ventilator VKO 150
23.47 € -
QuietLine 100
37.44 € -
Prezračevalni set 250 m³/h
133.05 €
-
Ventilator TT 100 Speed Control
80.50 € -
QuietLine 150
64.00 € -
Ventilator VKO 100
17.67 €








