Talni kovinski ventilator Dutch Masters 80 W / 40 cm
82.00 €
Samostoječi talni kovinski ventilator Dutch Masters premera 40 cm.
Samostoječi talni kovinski ventilator 80 W / 40 cm
Lepo oblikovani talni ventilatorji, ki so primerni za kateri koli notranji prostor. S stabilno podlago s protizdrsnimi nogami jih je mogoče postaviti na katero koli ravno podlago, ne da bi odmevali. Zahvaljujoč posebno ergonomsko oblikovanim rezilom rotorja, zagotavljajo več gibanja zraka kot povprečen talni ali stoječi ventilator. Poleg tega, so tudi nizko hrupni in cenovno zelo ugodni.
LASTNOSTI
- Lep design
- Kovinsko ogrodje
- Kovinske lopatice
- Premer 40 cm
- Zelo tih
- Večji pretok zraka kot pri običajnih ventilatorjih
- Anti-drsna stopala
- Zmogljiva ergonomsko oblikovana kovinska rezila ventilatorja
- 3 hitrosti
- Napajanje – 220 V / 50 Hz
| PROIZVAJALEC | Dutch Masters |
| TIP VENTILATORJA | Talni |
| PREMER | 40 cm |
| ŠT. HITROSTI | 3 |
| TEŽA | 5 kg |
| NAPETOST | 220 V |
| FREKVENCA | 50 Hz |
| STOPNJA HRUPA | 44 – 50 dB |
| DOLŽINA KABLA | 1,5 m |
Morda vas zanima tudi
-
Alu cev 127 mm – 1 m
3.72 € -
Ventilator TT 125
56.58 € -
Airfan Humidifier HS 300
365.30 € -
Karbonski filter CAN INLINE 3000
527.25 €
-
Spojka 125 mm
5.56 € -
Ventilator VKO 150
23.47 € -
Ventilator VKO 100
17.67 € -
Alu cev 127 mm – 1 m
3.72 €








