Ventilator Prima Klima 100-L
103.14 €
Visoko učinkovit inline ventilator Prima Klima 100-L s pretokom zraka 280 m³/h.
Ventilator Prima Klima 100-L (280 m³/h)
Ventilator 100-L je najmanjši visokokakovostni prezračevalni “inline” – cevni – ventilator Prima Klime, opremljen z MES AC motorjem z nazaj ukrivljenimi lopaticami, ki je optimalno prilagojen ohišju. Celotno ohišje je narejeno iz negorljivega poliamida, odpornega na udarce. Kroglični ležaji, ki jih ni potrebno vzdrževati, prispevajo k dolgotrajnemu mirnemu delovanju motorja. Krmilni sistem, priključki in kondenzator so vgrajeni v ohišje.
LASTNOSTI
- Pretok zraka – 280 m³/h
- MES AC motor
- Impeller z nazaj ukrivljenimi rezili
- Nizka poraba energije
- Nizke emisije hrupa
- Aerodinamično optimizirana oblika
- Trpežno ohišje, odporno na udarce
- Za priklop je potreben Schuko kabel
- Nosilec za steno ni vključen v kompletu
| PROIZVAJALEC | Prima Klima |
| MODEL | PK100-L |
| TIP | Cevni ventilator |
| PREMER | 100 mm |
| PRETOK | 280 m³/h |
| NAPETOST | 230 V |
| FREKVENCA | 50 / 60 Hz |
| MOČ | 40 W |
| TOK | 0,18 A |
| TEŽA | 2400 g |
| DOLŽINA | 250 mm |
| NAPAJALNI KABEL | Ni priložen |
Morda vas zanima tudi
-
Prezračevalni set 250 m³/h
133.05 € -
Ventilator VKO 150
23.47 € -
QuietLine 100
37.44 €
-
Ventilator VKO 125
21.86 € -
Alu cev 127 mm – 1 m
3.72 € -
Ventilator VK 125
85.75 € -
Ventilator TT 125 Speed Control
84.71 €









