Talni kovinski ventilator Dutch Masters 80 W / 40 cm
82.00 €
Samostoječi talni kovinski ventilator Dutch Masters premera 40 cm.
Samostoječi talni kovinski ventilator 80 W / 40 cm
Lepo oblikovani talni ventilatorji, ki so primerni za kateri koli notranji prostor. S stabilno podlago s protizdrsnimi nogami jih je mogoče postaviti na katero koli ravno podlago, ne da bi odmevali. Zahvaljujoč posebno ergonomsko oblikovanim rezilom rotorja, zagotavljajo več gibanja zraka kot povprečen talni ali stoječi ventilator. Poleg tega, so tudi nizko hrupni in cenovno zelo ugodni.
LASTNOSTI
- Lep design
- Kovinsko ogrodje
- Kovinske lopatice
- Premer 40 cm
- Zelo tih
- Večji pretok zraka kot pri običajnih ventilatorjih
- Anti-drsna stopala
- Zmogljiva ergonomsko oblikovana kovinska rezila ventilatorja
- 3 hitrosti
- Napajanje – 220 V / 50 Hz
| PROIZVAJALEC | Dutch Masters |
| TIP VENTILATORJA | Talni |
| PREMER | 40 cm |
| ŠT. HITROSTI | 3 |
| TEŽA | 5 kg |
| NAPETOST | 220 V |
| FREKVENCA | 50 Hz |
| STOPNJA HRUPA | 44 – 50 dB |
| DOLŽINA KABLA | 1,5 m |
Morda vas zanima tudi
-
Ventilator VKO 125
21.86 € -
Ventilator VK 125
85.75 € -
Ventilator VK 125 EC
244.00 € -
Ventilator TT 125 Speed Control
84.71 €
-
QuietLine 150
64.00 € -
Ventilator TT 125 Speed Control
84.71 € -
Ventilator VK 125
85.75 €








