Potopna pumpa Syncra 3.5 – 2500 L/h
147.71 €
Potopna večfunkcijska črpalka za vodo Syncra Silent 3.5
Potopna večfunkcijska črpalka za vodo Syncra Silent 3.5
Izčrpavanje, prečrpavanje, kroženje vode 2.500 L/h. Potopna črpalka za vodo Syncra Silent 3.5 je primerna za izčrpavanje, prečrpavanje in kroženje čiste ali umazane vode iz rezervoarjev. Primerna za slano in sladko vodo. Dvojno vodno hlajena struktura za hitro odvajanje toplote. Super kakovostno ABS plastično ohišje, ki je anti-alkalno in protikorozijsko. Nadomestna pumpa za Aeroflo 60.
LASTNOSTI
- Pretok vode – 2500 L/h
- Primerna za izčrpavanje, prečrpavanje in kroženje vode
- Primerna za sladko in slano vodo
- Antialkalno in protikorozijsko ohišje
- Nadomestna pumpa za Aeroflo 60
| PROIZVAJALEC | Sicce (Made in Italy) |
| MODEL | Syncra Silent 3.5 |
| MOČ | 65 W |
| NAPETOST | 230 – 240 V |
| FREKVENCA | 50 / 60 Hz |
| PRETOK | 2500 L/h |
| NAJVEČJA ČRPALNA VIŠINA | 3,7 m |
| PREMER VTIČNICE ZA CEV | 12,5 mm |
| DIMENZIJE | 185 x 120 x 150 mm |
| TEŽA (bruto) | 1800 g |
| PRIMERNA ZA | Aeroflo 60 |
| TOK | 0,34 A |
Morda vas zanima tudi
-
AeroFlo nivojna cev 1-1/4″
2.76 € -
Termostat 500 W
137.99 € -
GHE Aeroflo 84
1,959.86 €
-
GHE Aeroflo 20
566.20 € -
Aerofarm
133.92 € -
AutoPot rezervoar 400L FlexiTank
157.50 € -
GHE Aeroflo 84
1,959.86 €









