Potopna pumpa Mi Mouse – 300 L/h
17.60 €
Večfunkcijska potopna črpalka Sicce MiMouse 300
Večfunkcijska potopna črpalka Sicce MiMouse 300
Večfunkcijska kompaktna potopna črpalka za kroženje vode. Mi Mouse je odlična črpalka, ki je zaradi svojih kompaktnih dimenzij idealna za uporabo v majhnih prostorih. Popolnoma potopna naprava, ki deluje s pomočjo indukcijskega motorja, kar omogoča spreminjanje nastavitev hitrosti pretoka vode. Je tudi opremljena s fiksno izstopno pipo dolžine 10 mm in zunanjim premerom 13 mm, ki omogoča povezavo gibljivih cevi (z notranjim premerom 12 mm) in togih cevi (z notranjim premerom 13 mm).
Mimouse je idealna za notranje fontane, terarije in akvarije. Opremljena je z vibracijskim dušilcem, zaradi katerega je popolnoma neslišna.
LASTNOSTI
- Pretok – 300 L/h
- Popolnoma potopna
- Popolnoma neslišna
- Primerna za notranje fontane, terarije, akvarije
| MODEL | Mi Mouse |
| MOČ | 3,8 W |
| NAPETOST | 230 V |
| FREKVENCA | 50 Hz |
| PRETOK | 300 L/h |
| NAJVEČJA ČRPALNA VIŠINA | 0,5 m |
| PREMER VTIČNICE ZA CEV | 13 mm |
| DIMENZIJE | 42 × 58,5 × 46 mm |
| TEŽA | 250 g |
| PROIZVAJALEC | Sicce (Made in Italy) |
| TOK | 0,026 A |
Morda vas zanima tudi
-
Aeroflo pršilka in cev
2.71 € -
GHE Aeroflo 14
344.53 € -
GHE Rainforest Motor Vortex Sprayer
208.68 € -
GHE Aeroflo 20
566.20 €
-
AeroFlo nivojna cev 1-1/4″
2.76 € -
GHE Aeroflo 10
348.43 € -
Nutriculture Amazon 8
193.16 €










