Rotacijski ventilator Clip Fan 20 W / 18 cm
30.23 €
Rotacijski ventilator s ščipalko The Pure Factory Clip Fan premera 18 cm je primeren za vse rastlinjake.
Rotacijski ventilator The Pure Factory Rotating Clip Fan 20 W / 18 cm
Rotacijski ventilator z zelo tihim delovanjem je primeren za vse rastlinjake. Pritrditev ventilatorja je enostavna, saj s ščipalko (clip) ga lahko hitro in enostavno pritrdimo na rob mize, police, regala, itd… S pritiskom gumba na zgornji strani rotorja vklopimo samodejno gibanje ventilatorja v obe smeri 0° – 90°. Za usmerjeno (fiksno) pihanje ventilatorja gumb izvlečemo. Hitrost vrtenja nastavimo s pomočjo regulacijskega gumba, ki je na zadni strani rotorja.
LASTNOSTI
- Zelo stabilno Clip stojalo (ščipalka)
- 2 stopnje hitrosti
- Funkcija samodejnega vrtenja
- Zelo tih, močan in ekonomičen
- Bakreni motor
- Premer – 18 cm
- Moč – 20 W
| PROIZVAJALEC | Pure Factory |
| MODEL | Clip Fan rotacijski |
| TIP ROTORJA | Trokrilni rotor |
| PREMER | 180 mm |
| STOPNJE REGULACIJE | 2 |
| OBRAČANJE | 90° (180°) |
| MASA | 1,6 kg |
| NAPETOST | 230 V |
| FREKVENCA | 50 Hz |
| MOČ | 10 W |
| NAPAJALNI KABEL | Schuko (integriran) |
| DOLŽINA KABLA | 1,5 m |
| GLASNOST | 42 dB / 1 m |
Morda vas zanima tudi
-
Ventilator VK 125 EC
244.00 € -
QuietLine 150
64.00 € -
CO2 Monitor
225.96 € -
Alu cev 127 mm – 1 m
3.72 €
-
Ventilator TT 125
56.58 € -
Ventilator VKO 125
21.86 € -
Spojka 125 mm
5.56 € -
Karbonski filter CAN INLINE 3000
527.25 €










