Ventilator VK 200
147.38 €
Centrifugalni inline ventilator Vents VK 200 s pretokom zraka do 780 m³/h.
Centrifugalni inline ventilator Vents VK 200 (780 m³/h)
VK ventilatorji se uporabljajo za izpušne prezračevalne sisteme v komercialnih, poslovnih in drugih prostorih. Zaradi trpežnega plastičnega ohišja, odpornega proti koroziji, so tej modeli odlična rešitev za vgradnjo v izpušne prezračevalne sisteme v vlažnih prostorih, kot so kopalnice, kuhinje itd… Ohišje je izdelano iz kakovostne trpežne ABS plastike. Ventilatorji so opremljeni z vodoodporno stikalno omarico. Poganja jih enofazni asinhronski AC motor.
Ventilator je združljiv s prezračevalnimi cevmi premera Ø 100 mm, 125 mm, 150 mm, 200 mm, 250 mm in 315 mm.
LASTNOSTI
- Pretok zraka – 780 m³/h
- Dinamično uravnotežen rotor z nazaj ukrivljenimi lopaticami
- Zaščita pred pregrevanjem z avtomatskim ponovnim vklopom
- V motorjih so kroglični ležaji, katere ni potrebno vzdrževati in imajo življensko dobo za najmanj 40.000 ur delovanja
- Napajalni kabel ni priložen!
| PROIZVAJALEC | Vents |
| MODEL | VK 200 |
| PRETOK | 780 – 890 m³/h |
| PREMER | 200 mm |
| MOČ / PORABA | 107 – 132 W |
| RPM (vrtljajev na minuto) | 2660 / min |
| GLASNOST | 46 dBA |
| MAX TEMPERATURA ZRAKA | od -25 °C do 55 °C |
| NAPETOST | 230 V |
| TOK | 0,47 – 0,58 A |
| FREKVENCA | 50 – 60 Hz |
| STOPNJA ZAŠČITE | IPX4 |
Morda vas zanima tudi
-
Ventilator TT 100
48.00 € -
Ventilator VK 125 EC
244.00 € -
Max-Fan Pro 250
365.00 € -
Spojka 125 mm
5.56 €
-
CO2 Monitor
225.96 € -
Ventilator TT 125 Speed Control
84.71 € -
Airfan Humidifier HS 300
365.30 €










