Elektrox 400 W HPS Super Bloom 2000 K
27.56 €
Žarnica Elektrox Super Bloom 400 W HPS je primerna za fazo cvetenja rastlin.
Sijalka Elektrox 400 W HPS Super Bloom 2000 K
Visoko-kakovostna sijalka primerna za rastline v obdobju cvetenja. Za delovanje sijalke je potrebna 400 W dušilka.
LASTNOSTI
- Moč – 400 W
- Temperatura barve – 2000 K
- Grlo / Okovje – E40
- Primerna za – Obdobje cvetenja
| PROIZVAJALEC | Elektrox |
| MODEL | Super Bloom |
| TIP | HPS |
| TEMPERATURA BARVE | 2000 K |
| MOČ | 400 W |
| PRIMERNA ZA | Cvetenje |
| OKOVJE / GRLO | E40 |
| LUMEN | 54.500 lm |
| TOK | 4,6 A |
| TEŽA | 100 g |
| DOLŽINA | 32 cm |
Morda vas zanima tudi
-
Lumatek ATS 300 W LED
472.51 € -
Lepilni trak X-Weave 45 m
15.97 € -
GIB Lighting NXE 400 W / 240 V
167.34 € -
DLI Joule Series 1000 W DE Dimmable
626.84 €
-
GIB Lighting NXE 400 W / 240 V
167.34 € -
Azerwing Large Vega Green 95%
161.60 € -
Sylvania SHP-TS 150 W / 2050 K
22.46 € -
Daystar 150 mm
136.00 €









