GIB 600 W HPS Flower XTreme 2100 K
68.15 €
Sijalka GIB 600 W HPS Flower Spectrum XTreme 2100 K je bila zasnovana za uporabo v kmetijstvu in je primerna za obdobje rasti in cvetenja rastlin.
Sijalka GIB 600 W HPS Flower Spectrum XTreme 2100 K
Sijalka je primerna za rast in cvetenje. Te sijalke so visoko kakovostni proizvodi in predstavljajo inovacijo na trgu sijalk HPS AGRO. GIB Lighting 600 W Flower Spectrum Xtreme so zasnovane za uporabo v kmetijstvu oz. vrtnarstvu. Pri proizvodnji sijalk uporabljajo kakovostne materiale in tehnike. Sijalka je »made in Germany«. Vse sijalke znamke Flower Spectrum Xtreme pozicionirane na vrhu lestvice kvalitete. Nasledile so bistvene lastnosti serije Deluxe, pri katerih so izboljšali svetlobni fluks in predvsem učinek fotosinteze.
LASTNOSTI
- Moč – 600 W
- Grlo / Okovje – E40
- Tip sijalke – HPS
- Temperatura barve – 2100 K
- Primerna za – Rast in cvetenje
| PROIZVAJALEC | GIB Lighting |
| TIP | HPS |
| MODEL | Flower Spectrum – Xtreme Output |
| SVETLOBNI IZKORISTEK | 153 lm/W |
| PAR | 1180 umol/s |
| MOČ | 600 W |
| NAPETOST | 220 – 240 V |
| TOK | 6,2 A |
| FREKVENCA | 50 Hz |
| OKOVJE / GRLO | E40 |
| LUMNI | 92.000 lm |
| TEMPERATURA BARVE | 2100 K |
| ŽIVLJENSKA DOBA | 12.000 ur |
| DIMENZIJE EMBALAŽE | 300 x 70 x 70 mm |
| TEŽA | 271 g |
Morda vas zanima tudi
-
Azerwing Large Vega Green 95%
161.60 € -
GIB Lighting NXE 400 W / 240 V
167.34 €
-
Elektrox CFL 125 W Bloom 2700 K
52.22 € -
Azerwing Large Vega Green 95%
161.60 €








