GIB 600 W HPS Pure Bloom XTreme 2100 K
56.50 €
Sijalka GIB 600 W HPS Pure Bloom Spectrum XTreme Output 2100 K je bila zasnovana za spodbujanje in krepitev cvetenja, fruktifikacijo rastlin in povečanje pridelka.
Sijalka GIB 600 W HPS Pure Bloom XTreme 2100 K
HPS sijalka je primerna za fazo cvetenja / fruktifikacije. GIB Lighting 600 W Pure Bloom HPS je nova izboljšana serija za vse ljubitelje rastlin, ki želijo gojiti uspešno ampak ekonomično. Idealno za vrtičkarje, zaprte prostore (grow box) in za prezimovanje tropskih rastlin. Zasnovana za spodbujanje in krepitev cvetenja, fruktifikacijo rastlin in povečanje pridelka. Primerna za paradižnike, vrtnice, kumarice, sončnice, itd…
LASTNOSTI
- Moč – 600 W
- Temperatura barve – 2100 K
- Grlo / Okovje – E40
- Primerna za – Fazo cvetenja
| PROIZVAJALEC | GIB Lighting |
| MODEL | Pure Bloom Spectrum |
| TIP | HPS |
| MOČ | 600 W |
| GRLO / OKOVJE | E40 |
| TIP STEKLA | Hard Glass |
| LUMNI (lm) | 92.000 lm |
| POREKLO | Nemčija |
| TEMPERATURA BARVE | 2100 K |
| NAPETOST | 230 V |
| FREKVENCA | 50 Hz |
| PAR | 1200 μmol / s |
| TEŽA | 250 g |
| PRIMERNA ZA | Obdobje cvetenja |
Morda vas zanima tudi
-
Azerwing Large Vega Green 95%
161.60 € -
Nobel 315 W CMH 4200 K
94.32 €
-
Nobel 315 W CMH 4200 K
94.32 €









