Pure Light Greenpower CFL 125 W Dual 2700 K / 6400 K
38.43 €
Sijalka Pure Light CFL Greenpower 125 W Dual Spectrum 2700 K – 6400 K
Sijalka Pure Light CFL Greenpower 125 W Dual Spectrum 2700 K – 6400 K
Sijalka je primerna za obdobje vegetacije (rast) in za obdobje cvetenja rastline.
LASTNOSTI
- Moč – 125 W
- Grlo / Okovje – E40
- Nizka delovna temperatura
- Energetsko varčna (Energy Saving Lamp)
- Visoka svetilnost
- Izboljšuje rast rastlin in cvetenje
- Krepi stebla in liste
- Primerna za – Fazo rasti in cvetenja
| PROIZVAJALEC | Pure Light / The Pure Factory |
| MODEL | Greenpower Dual Spectrum |
| MOČ | 125 W |
| TIP | CFL |
| GRLO / OKOVJE | E40 |
| TEMPERATURA BARVE | 2700 K – 6400 K |
| NAPETOST | 220 V / 240 V |
| PRIMERNA ZA | Obdobje rasti in cvetenja |
Morda vas zanima tudi
-
DLI Joule Series 1000 W DE Dimmable
626.84 € -
GIB Lighting NXE 400 W / 240 V
167.34 €
-
Azerwing Large Vega Green 95%
161.60 €










