Sylvania SHP-TS 150 W / 2050 K
22.46 €
Visokotlačna natrijeva sijalka visoke kakovosti Sylvania SHP-TS 150 W / 2050 K je primerna za obdobje cvetenja.
Sijalka Sylvania SHP-TS 150 W / 2050 K
Sijalka Sylvania SHP-TS 150 W HPS je primerna za fazo cvetenja (natrijeva sijalka). Uporabljamo jo z navadno dušilko.
LASTNOSTI
Grlo / Okovje – E40
High Pressure Sodium lampa (HPS)
Temperatura barve – 2050 K
Moč – 150 W
Svetilnost – 18.000 lumnov
Primerna za – Fazo cvetenja rastlin
| PROIZVAJALEC | Sylvania |
| TIP | HPS (High Pressure Sodium – natrijeva sijalka) |
| MODEL | SHP-TS |
| MOČ | 150 W |
| NAPETOST | 100 V |
| PRIMERNA ZA | Cvetenje |
| SVETILNOST (lumni-lm) | 18.000 lm |
| TEMPERATURA BARVE | 2050 K |
| TEŽA | 100 g |
| GRLO / OKOVJE | E40 |
Morda vas zanima tudi
-
Azerwing Large Vega Green 95%
161.60 € -
Sylvania SHP-TS 250 W / 2050 K
25.62 €
-
Lumatek ATS 300 W LED
472.51 €









