Sylvania SHP-T GroXpress 400 W / 2000 K (Agro)
27.00 €
Žarnica Sylvania SHP-T GroXpress 400 W / 2000 K je bila razvita specifično za uporabo v rastlinjakih. Žarnici je bila dodana modra barva, kar jo naredi uporabno v fazi vegetacije in cvetenja.
Sijalka Sylvania SHP-T GroXpress 400 W / 2000 K (Agro)
Sijalka je primerna za rast in cvetenje. Žarnica je bila razvita specifično za uporabo v rastlinjakih in ima visok faktor Phytolumnov. Tej sijalki je bila dodana modra barva, kar jo naredi uporabno v fazi vegetacije ter cvetenja.
LASTNOSTI
Grlo / Okovje – E40
High Pressure Sodium lampa (HPS)
Barva svetlobe – 2000 K
Moč – 400 W
Svetilnost – 115.000 lumnov
Primerna za – Fazo rasti in cvetenja rastlin (Agro)
| PROIZVAJALEC | Sylvania |
| TIP | HPS (natrijeva) |
| MODEL | SHP-TS GroXpress |
| MOČ | 400 W |
| NAPETOST | 100 V |
| GRLO / OKOVJE | E40 |
| LUMEN | 115.000 lumnov |
| ŽIVLJENJSKA DOBA | 30.000 ur |
| OSVETLI POVRŠINO / ODTIS | 1,5 m² |
| TEŽA | 185 g |
Morda vas zanima tudi
-
Elektrox CFL 200 W Bloom 2700 K
55.96 € -
Raptor 6
341.00 €
-
Daystar 150 mm
136.00 € -
GIB Lighting NXE 400 W / 240 V
167.34 €










