Sylvania SHP-TS 400 W / 2050 K
30.21 €
Visokotlačna natrijeva sijalka visoke kakovosti Sylvania SHP-TS 400 W / 2050 K je primerna za obdobje cvetenja.
Sijalka Sylvania SHP-TS 400 W / 2050 K
Ta sijalka je primerna samo za obdobje cvetenja. Sylvania HPS (High Pressure Sodium-natrijeva sijalka) SHP-TS 400 W je visokotlačna natrijeva sijalka visoke kakovosti. Za izdelavo svetlobe se natrij uporablja v vzbujenem stanju. Odlikuje jo hitra odzivnost v primeru izpada električnega toka. Idealna je za uporabo na težko dostopnih mestih ali na mestih z oteženim vzdrževanjem.
Sylvania je eden največjih svetovnih proizvajalcev virov umetne svetlobe. Širok izbor proizvodov ponuja najrazličnejše tehnološke rešitve s proizvodnjo po celem svetu. Konkurenčna cena proizvodov Sylvania omogoča, da so prvovrstna izbira za notranjo razsvetljavo.
LASTNOSTI
Grlo / Okovje – E40
High Pressure Sodium sijalka (HPS)
Barva svetlobe – 2050 K
Moč – 400 W
Svetilnost – 55.500 lumnov
Primerna za – Fazo cvetenja rastlin
| PROIZVAJALEC | Sylvania |
| TIP | HPS (High Pressure Sodium – natrijeva sijalka) |
| MODEL | SHP-TS |
| MOČ | 400 W |
| NAPETOST | 100 V |
| PRIMERNA ZA | Cvetenje |
| SVETILNOST (lumni-lm) | 55.500 lm |
| TEMPERATURA BARVE | 2050 K |
| TEŽA | 200 g |
| GRLO / OKOVJE | E40 |
Morda vas zanima tudi
-
Elektrox CFL 125 W Bloom 2700 K
52.22 €
-
Sylvania Neon Gro-lux 18 W
9.37 € -
Raptor 6
341.00 €









